سفارش تبلیغ
صبا
دنیای کامپیوتر و شبکه
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 10
کل بازدید : 109755
کل یادداشتها ها : 320

نوشته شده در تاریخ 88/6/26 ساعت 1:41 ص توسط مانوک


شتاب® فارسی‌نگار، نرم افزاری است برای فارسی نویسی در محیط‌های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop. با شتاب فارسی‌نگار می‌توانید با انواع قلم‌ها مانند قلم‌های یونیکد، مریم، نویسه، پروین، IPT و حتی قلم‌های تولید شده توسط خودتان در محیط‌های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید. شتاب فارسی‌نگار همچنین دارای امکان شکستن جملات و کشیدن کلمات است.
در حال حاضر روشهای متفاوتی برای فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی که قابلیت تایپ استاندارد فارسی را ندارند، وجود دارند. ویژگی منحصر به فرد شتاب فارسی‌نگار این است که با روشهای رایج موجود مانند IPT، مریم، پروین و نویسه سازگاری دارد. همچنین با شتاب فارسی‌نگار می‌توانید با قلم‌های یونیکد مانند تیتر و زر در محیط Adobe Photoshop فارسی بنویسید. البته در نسخه‌های جدید فتوشاپ، این کار بدون فارسی‌نگار هم شدنی است. استفاده از شتاب فارسی‌نگار به شما این امکان را می‌دهد که متن مورد استفاده‌ی خود را ذخیره کنید و بتوانید به راحتی آن را تغییر دهید.

دانلود برنامه حجم:?.? مگابایت

دانلود کرک برنامه حجم: ?.?? مگابایت  پیام رسان 
+ خدای عزیز! هیچ فکر نمی‌کردم نارنجی و بنفش به هم بیان. تا وقتی که غروب خورشیدی رو که روز سه‌شنبه ساخته بودی، دیدم، معرکه بود.+ آخرعاقبت میر ماسون در حصر خانگی+ بوسه بر آب+ نامردی در حد+ امام خمینی(ره): در تمام دنیا در بین رئیس جمهورها و سلاطین و امثال اینها، یک نفر را مثل آقای خامنه ای پیدا کنید که متعهد به اسلام باشد، پیدا نمی کنید آقای خامنه ای یک نعمتی است که خدا به ما داده است.(صحیفه نور)+ تولدت مبارک دوست خوبم

+ سلام بر شما
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ